online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

get2gether

Nastal opäť ten čas roka, kedy sú dni krátke, je zima a všetko sa chystá na zimný spánok. A preto sa get2gether team ujal tejto príležitosti a pripravil si pre Vás zimné pokračovanie úspešnej akcie get2gether.

Cieľom prvej g2g akcie bolo spojiť ľudí, ktorý stáli pri vzniku elektronickej hudobnej sceny v Košiciach a pred rokmi sa spolu často schádzali a zabávali. No ako všetko, ani to netrvalo večne a ľudia si našli svoju cestu. Rodiny, práca, cestovanie. To všetko znemožňovalo ten druh zábavy, na ktorý všetci úsmevne spomíname. Get2gether 2009 na Hoteli DAM, bola akcia výhradne pre pozvaných hostí, no nakoľko mala úspech, sprístupnili chlapci z g2g tímu túto akciu širokej verejnosti. Veď o dobré veci, či eventy sa treba podeliť. Každý z tímu siahol až na dno svojho čarovného klobúka a namiesto králikov vytiahli a usporiadali EVENT, na ktorý sa tak ľahko nezabudne!
Potešenie pre ucho prinesú ostrielaní housoví dji Roland Kadela, Julo Vargas a Martin Haberland, ktorí sú na Košickom Housovom nebi stálicami, podporení tanečnou skupinou Outbreak. Na záver Housového programu príde dvojica ElectroSoundSystem, ktorá z Vás vytancuje všetkú zvyšnú energiu.
Pozvanie prijali aj chlapci z Drinkteam, ktorí tvorí dvojica stálic slovenského DJingu DODO.man a Wychitawacs, ktorí určite nesklamú a vytancujú Vás do sýtosti.
Aby to náhodou nebolo málo, g2g team sa postaral aj o priaznivcov rýchlejšiej tanečnej hudby v štýle DnB, kde ako headliner vystúpi popredný predstaviteľ slovenskej drum&bassovej scény DJ Gabanna a domáci dj Bendhy. Dubstepovou podporou a supportom z nášho hlavného mesta bude šikovný scratcher a platňojazdec Inso, hrávajúci za 300hrmených. Ak si myslíte. že je to všetko.. Ste na omyle. G2G team nezaháľal ani pri vizuálnej organizácii. Pre Vašu zábavu je pripravený špeciálny party dekor, LCD obrazovky, live kamera, LED stena, UV svetlá a interiérový snow machine, ktorý bude dotvárať atmosféru zimnej edície get2gether.

Jediná vec, ktorá zostáva, je sa dostaviť a priviesť všetkých svojich známych a priateľov. O zábavu bude dobre postarané. Tak neváhajte a 04.12.2010 Vás srdečne očakáva g2g team a Kasárne Kulturpark na PARTY ZIMY 2010!!!

[ mm | 25.11.2010 | čítané 2952 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka