Nový slovenský electro-house projekt Club55 vydal debutové EP

Na Slovenskej elektro scéne sa objavil nový projekt Club55, ktorý v septembri pokrstil svoje debutové EP "Enjoy The Sound".

Na Slovenskej scéne sa objavil nový, sviežy projekt Club55. Ich hudba je charakterizovaná ako zmes electro-house a future garage. Projekt vznikol spojením Martina Géča (hudba, produkcia, spevy) a Zuzany Riškovej (texty, spevy). Od začiatku im bolo jasné, že zdieľajú spoločnú vášeň pre elektronickú hudbu. Martin má za sebou dlhoročné profesionálne skúsenosti v oblasti hudby a produkcie, okrem iného produkoval aj live elektro projekt In Between (http://www.beatport.com/artist/in-between/338325). Začiatkom roka 2014 založil nový sólo projekt pod menom Imagine, ale keď zistil, že Zuzana jeho energickú elektro-house tvorbu dokáže obohatiť skvelými textami a krásnym spevom plným feelingu, rozhodli sa tento už spoločný projekt premenovať na Club 55. V septembri im vyšlo debutové EP “Enjoy The Sound”, ktoré si môžete vypočuť na Soundcloude. Momentálne pracujú na videoklipe k titulnej skladbe EP. 

https://soundcloud.com/theclub55
www.facebook.com/theclub55


zdroj: theclub55 - press info

[ mm | 23.09.2014 | čítané 4555 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka