online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

Pionieri Nu Jazzu Mo' Horizons vystúpia v úlohe DJ už tento piatok v Nu Spirit Bare

Posledný augustový piatok bude v Nu Spirit Bare skutočne špeciálny! Za DJským mixom sa totiž predstaví polovica dua Mo' Horizons, Ralf Droesemeyer!

Mo' Horizons pochádzajú z nemeckého Hannoveru a na klubovej scéne sú aktívni už od polovice 90.rokovo. Kým spočiatku sa venovali len DJingu, stále silnejšia potreba experimentovať a dodať nový rozmer ich setom ich priviedla až k vlastnej produkcii. Mo' Horizons svojim zvukom, v ktorom sa spája elektronika s tradičnou brazílskou a latino hudbou, pomohli zadefinovať nový žáner nazvaný nu jazz.

Od vydania ich debutového LP už ubehlo takmer 20 rokov, ich tvorba prerazila aj v reklame a ich skladby sa objavili v rôznych dokumentárnych filmoch aj na viac ako 700 kompiláciách vydaných po celom svete. Aby ste sa hudbe Mo' Horizons vyhli, museli by ste posledné dve desaťročia stráviť v jaskyni!
Ralf a jeho kapelový kolega Mark "Foh" Wetzler sú dlhoroční zberatelia vinylov a skutoční znalci čiernej hudby. Nechajte sa uniesť Ralfovým atmosférickým mixom plným bossa, jazzu, soulu či boogaloo music v intímnom prostredí Nu Spirit Baru, ktorý je na hudbu Mo' Horizons ako stvorený!

Ralfovi bude sekundovať DJ Kinet, jeden z protagonistov Nu Spirit FM, pravidelnej dvojhodinovky soulful hudby na Rádiu FM. Kapacita je limitovaná a organizátori preto odporúčajú miesto si rezervovať. Vstup do 22:00 je 3 eurá, potom 5.
EVENT: facebook.com/events/163347770737619/

zdroj: NuSpirit - press info

[ mm | 25.08.2016 | čítané 1408 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka