online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

Festivalové leto ukončí SOLID v Partizánskom

Poslednou bodkou za skvelou letnou sezónou bude už 13. ročník multižánrového tanečného SOLID Festivalu, ktorý je termínovo nastavený štandardne na koniec prázdnin. Tento ročník sa odohrá počas víkendu 2.-3. septembra na Letisku v Partizánskom a počas týchto dvoch dní sa je skutočne na čo tešiť!

Dramaturgia festivalu je rozdelená na 3 žánrové pódiá Drum&Bass, House a Hip Hop, s extra kvalitným zahraničným a samozrejme domácim line-upom. Dokopy tu vystúpi vyše 50 djov z 8 krajín sveta!V rámci drumanbassu sa môžu návštevníci tešiť na exkluzívnu značkovú noc BLACKOUT, na ktorej sa odohrá jediné tohtoročné slovenské vystúpenie holandských Black Sun Empire, ktorí si sem privedú aj nemeckých Neonlight a mladú neuro hviezdu Pythius. Ďalšiu noc sa predstaví veľmi obľúbený ruský projekt Teddy Killerz, alebo najrýchlejší DJ v hre - A.M.C. Samozrejme sa popri nich predstaví aj slovensko-česká DJ špička.

Hlavnou hviezdou housevého šapitó bude veľká nemecká legenda DJ TONKA, ktorý sa preslávil vďaka hitom, ako She Knows You, Don’t Be Afraid, Security a mnoho ďalších. DJ Tonka je fenomén, ktorý hrá už viacej ako 25 rokov, je zakladateľom slávnych labelov Uplifting Records a Vivienne Records. Jeho meno patrí medzi celosvetovo uznávané a môžeme tiež povedať, že bol pri zrode house music a breakbeatu v západnej Európe. Na house stagei sa predstavia aj známe mená slovenskej a českej scény ako legendárny DJ Tráva či jeden z najbookovanejších a najenergickejších DJov na Slovensku – DJ EGK. Ženské pohlavie bude reprezentovať DJane Tamira, ďalej tu vystúpi duo Glaubic a Haberland, francúz Pat Heart, Benco a mnoho ďalších.

Fanúšikovia Hip Hopu si prídu na svoje na vystúpení českej hviezdy EKTORa, a domácich overených mien ako Vec a Škrupo, Haf & Beyuz, slovenského hip-hopového DJa a člena skupiny H16 Yanka Krála, dua Zmetok Drama či nováčikov NERIEŠ, ktorí ohurujú publikum vycibrenými textami, „chorým flowom“ a dokonalým citom pre hudbu!
Návštevníkov festivalu čakajú okrem hudobnej stránky aj mnohé doprovodné aktivity, ako tanečné workshopy, živé maľovanie graffity, cvičenie jógy, vodná vojna, športová fun zóna a rôzne diskusie v oddychovej chill-out zóne.
„Sme nesmierne radi, že sa nám podarilo zo SOLIDu počas 13 rokov jeho existencie vybudovať čoraz obľúbenejší open air. Dovolíme si navyše tvrdiť, že tento ročník má jednoznačne najsilnejší program v histórii. Okrem kvalitného line-upu je aj celkový originálny dizajn areálu vždy jednou z našich priorít a veríme, že aj vďaka tomu sa SOLID stal už kultovým ukončením párty leta na Slovensku.“ dodáva pr manager festivalu Jozef Šiarik. 

Dvojdňové vstupenky (permanentky) na SOLID festival 2016 zakúpite v predpredaji v sieti Ticketportal za 21,90€, alebo u partnerských predajcov bez servisných poplatkov. Kompletné info nájdete na oficiálnom webe: www.solidfestival.sk

=======================

SOLID FESTIVAL 2016
2.-3. september 2016
Letisko Malé Bielice – Partizánske
www.solidfestival.sk

Vstupenky * Facebook udalosť

zdroj: Ffractal - press info

[ mm | 26.08.2016 | čítané 1418 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka