Fashion LIVE! After Party už po štvrtý krát premení Bratislavu na hlavné mesto módy

Rap a móda, modelky a móla. Aj takto môže vyzerať After Party s poprednými tvorcami slovenskej módy svetových rozmerov 21. októbra.

Nové kolekcie, špeciálne kolaborácie, výnimočné študentské projekty a sprievodné akcie vytvárajú z Fashion LIVE! to najlepšie zo slovenskej a zahraničnej módy v Bratislave. Po troch dňoch famóznych catwalkoch, seminároch, performance a business showroomoch na teba čaká dokonalá After Party v Nu Spirit Clube!

Dresscode je jednoznačný, outfit si vyskladaj z POP x Slovak Designers, veď sa budeš baviť spolu s tvorcami tvojich najobľúbenejších módnych kreácii.

Hudobná zložka najštýlovejšej After Party roka bude prísne tanečná. Yanko Kral & Galagha sú nekorunovanými kráľmi Scény a ich postavenie zakaždým dokazujú tvoje fascinujúce clubové choreografie. Okrem nich sa o bassovú hypnózu postarajú Emonoizboyz a Oozium.

Ak spojíš fashion udalosť jesene a párty, želať si môžeš jediné. Nech je ready to wear aj ready to dance!

EVENT: fb.com/events/1753059724982380/

ENTRY: 5€ / 3€

zdroj: NuSpirit - press info

[ mm | 11.10.2016 | čítané 609 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka