Berlínsky TRESOR oslavuje 25 rokov aj v Subclube!

TRESOR je svetoznámy berlínsky techno klub (menšinovo sa tam hráva aj house), a zároveň aj hudobné vydavateľstvo / label s naozaj bohatou históriou a vplyvom.

Tento rok je práve 25 rokov od založenia tejto inštitúcie. Viac sa o Tresore dočítate aj tu: https://www.goethe.de/ins/sk/sk/kul/mag/20866892.html
V sobotu 3. decembra zavíta TRESOR svojím duchom aj do bratislavského Subclubu. Predstaví sa tu zrejme najsilnejší techno lineup v histórii klubu pod hradom. Z New Yorku priletí Regis, ikona britského techna a majiteľ značiek Downwards a Sandwell District, ktorý zároveň na Tresore vydal niekoľko ťažkých bangerov.


REGIS

Pacou je Nemec a patrí k tvrdému jadru organizácie Tresor, takmer od začiatku tam pôsobil ako rezidentný DJ a na tejto značke vydal 3 albumy a plno EPs. Claudia Anderson je z Viedne, zatiaľ má na konte dve EPs na francúzskej značke Singular Records a už onedlho sa chystá jej nové EP pre Tresor, zastupuje jeho novú generáciu. Toky a Loktibrada na Tresore tiež vydali jedno nezabudnuteľné EP (Tresor #204 / „Petrzalka“) a zároveň ako rezidenti Subclubu nemôžu chýbať! Lineup uzatvára Benco, starý fanda a majiteľ mnohých vinylov tohto lejblu. Vrelo pozývame na túto celonočnú špecialitku!.

Predpredaj (doporučujeme) aj vstup na bráne má rovnakú cenu 12€: ticketportal.sk/event.aspx?id=23039

FB Event: fb.com/events/1345370192139824/

zdroj: Anti - press info

 

[ mm | 25.11.2016 | čítané 864 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka