online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

Welcome to Gregi.net party:

Rozhovor MAJODJ

Už 28. januára sa bude konať prvé vydanie Welcome to Gregi.net párty. Na tejto párty sa môžete tešiť na skvelú hudbu, pekné go-go tanečnice, či párty účet od značky got2be zadarmo ...

Ahoj Majo, som rada, že som dostala za úlohu s tebou urobiť tento rozhovor. Na jednej strane som z toho rada preto, lebo si mi potajme prezradil, že je to tvoj úplne prvý rozhovor a tiež preto, že o tebe vieme len veľmi málo. Na čom si doteraz pracoval a ako si sa hudobne vyvíjal, že sme sa na teba neprizreli podrobne už dávnejšie?
Ahoj, aj ja som rád, že môj prvý rozhovor môžem absolvovať práve s Tebou! ☺  Djingu sa venujem už viac ako 10 rokov a je pravda, že som za tú dobu zažil naozaj všeličo (aj po hudobnej stránke), či už to boli prvé akcie pre spolužiakov, hrávanie pre hudobné agentúry, hranie kúpeľným hosťom, ☺  až po moje doterajšie rezidentné hrania a akcie, o ktoré som sa staral aj organizačne. Rozhodne som sa ale nikde neskrýval a ak ste sa na mňa podrobnejšie neprizerali, dúfam, že v blízkej budúcnosti budete.☺

Možno máš pravdu, možno za všetko môžeme my. ☺ Poďme sa teda pokúsiť to napraviť. Hovoríš, že sa djingu venuješ už viac ako 10 rokov. Čím ťa nadchol v tak mladom veku djing a elektronická hudba? Veď keď som mala ja 15 rokov, každý mesiac som počúvala úplne iný štýl hudby... A myslím, že väčšina rovesníkov tiež... Ty si pri elektronickej hudbe zostal. Prečo?
No určite sa môj pohľad na hudbu v tej dobe často menil. Bavilo ma však byť tým, kto určuje smerovanie zábavy na party a to sa dá najľahšie spoza mixážneho pultu. O to, čo je to vlastne ten "house", som sa začal zaujímať ešte trošku skôr, kvôli spolužiačke, ktorej sa páčil a ona zas mne. Tá láska k tanečnej hudbe je asi pravá, lebo stále trvá. ☺

Určovať smer zábavy ale môže aj kapela, alebo kľudne aj operný či jazzový spevák, dokonca aj celý orchester či naopak individuálny umelec. Aj na punku sa tancuje tanec zvaný POGO, na metale sa "metláči". Čo ťa teda konkrétne priťahovalo k elektronicky smerovaným akciám a čo z toho podľa teba na klasických koncertoch chýba?
Máš pravdu, všade musí byť nejaký vedúci  zájazdu. :D Ja spievať neviem, čiže kariéru operného, jazzoveho či iného speváka som musel zavrhnúť, keďže ma rodičia neprihlásili do ľudovej školy umenia, nemohol som počítať ani s tým že budem členom nejakej kapely. Bol som vo veku keď som začínal chodiť na prve žúrky a všimať si djov a asi vtedy som si povedal že toto by ma bavilo a začal som robiť všetko pre to aby som bol na ich mieste raz ja. Pozháňal som si nejaké mixované sety a cdčka práve s elektronickou hudbou a vtedy som sa rozhodol ze chcem hrávať práve taký štýl hudby, aj keď to vždy nebolo jednoduché. v roku 1998 keď som prvý krát počul She Knows you od Dja Tonku a uvidel som ten videoklip , mal som zimomriavky a aj dodnes ich pri tejto skladbe mam a možno že to rozhodlo. ☺

Venuješ sa hlavne rôznym odrodám houseu. Čo ťa priťahovalo na tomto štýle? Väčšina zarytých fanúšikov houseu pretrváva pri tomto štýle skutočne veľmi dlho. Skús nám poodhaliť tajomstvo tejto pre teba veľmi atraktívnej hudby...
Ťažko povedať čo presne ma priťahovalo, páčil sa mi a samozrejme sa mi páči do dnes, je to ako so všetkým, niečo čo máte radi, vo vás vyvoláva úplne iné a príjemnejšie pocity. Teraz hrávam hlavne electro a progresivne veci, kedysi to bolo viac funky, latino, ale vždy to bol house, nikdy ma nelákalo techno, alebo veci podobné. Úžasné je, že či človek príde niekde do kokteil baru, afterparty, alebo na veľkú akciu, stále sa môže pohybovať v rytme houseu a jeho odnoží.

V piatok 28. januára si zahráš na párty Welcome to Gregi.net, na ktorej sa predvedie aj slávna djane LayDee Jane. Ako vnímaš ty koncept akcie a s akým zámerom ideš na túto párty ty?
Zámer je pre mňa vždy taký istý, zabaviť ľudí a aj seba. :D  WTG ako webovu show sledujem už dlhšie a som rád že sa ju podarilo preniesť aj do klubu, LayDee Jane považujem za Djku ktorá nielen dobre vyzerá, ale vie aj hrať, takže myslím že sa bude na čo pozerať, ale hlavne tancovať.

Chcel by si niečo odkázať všetkým, ktorí sa plánujú tejto party zúčastniť? Možno by si chcel niečo odkázať aj tým, ktorí stále váhajú, či sa párty zúčastniť?
Určite aby ich prišlo šo najviac, pretože náhodou vtedy oslavujem narodeniny a to by človek nemal byť sám. A ak náhodou ešte niekto váha, možno nevie že z party si môže odniesť aj nový účes. :D

Ako to myslíš, nový účes?
nooo - Značky got2be ti dá možnosť nechať si spraviť párty účes od profesionálneho kaderníka ZADARMO.

Tak to je paráda, kaderníka by som potrebovala aj ja ako soľ už sa neviem dockat! Dakujem ti za rozhovor a vidíme sa na párty Welcome to Gregi.net!


Už piatok sa môžete tešiť na rozhovor s headlinerkou akcie LayDee Jane!

Predpredaj na túto akciu prebieha v sieti Ticketportal. K dispozícii je obmedzení počet lístkov po 6 eur, následne po 7 eur a ostatné lístky v predpredaji budú za 8 eur. V týchto cenách sú zahrnuté všetky poplatky. Lístky na mieste budú stáť 10 eur.

============================

Welcome to Gregi.net party
28. január 2011
klub LOFT!, Bratislava

LayDee Jane (www.laydeejane.eu)
Carlo (cafe del fun)
BranoDJ (clubber.sk)
Michael Des (gregi.net)
MAJODJ (majodj.com)
Snom&PierStoe (gregi.net)


Predpredaj v sieti Ticketportal.sk
Fabook udalosť

============================


zdroj: gregi.net - press info

[ mm | 20.01.2011 | čítané 2369 x ]