online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

Welcome to Gregi.net party:

Rozhovor PierStoe & Snom + sety na download!

Už tento piatok sa na Welcome to Gregi.net párty predstaví djka svetového mena LayDee Jane. Dôležitú úlohu prípravy prichádzajúcich hostí na seba vzali PierStoe & Snom s krotými sa zhovárala Daura ...

Ako ste zareagovali na ponuku odohrať na Welcome to Gregi.net párty warm-up set?
Hudba a jej produkcia a reprodukcia je náš spoločný koníček, takže ponuka na hranie mimo našich rezidenčných akcií je pre nás výzva ktorú väčšinou neodmietame. A keď ide o akciu pod hlavičkou projektu ktorý má tendenciu sa posunúť z internetu do reálneho života, nesmieme pri tom chýbať.

Na čo sa teda môžeme tešiť vo vašom podaní warm-up setu? Pripravíte si niečo špeciálne?
Veľkou výhodou hrania na začiatku je to, že nemáme absolútne zviazané ruky napojením sa na set niekoho pred nami a môžeme si pripraviť vlastný začiatok setu, čo samozrejme využijeme a budete to môcť počuť.

Nie ste teda sklamaní z hrania na začiatku lineupu?
Naopak, hranie na začiatku alebo na konci je minimálne rovnako, ak nie viac dôležité ako hlavná hviezda maintimeu. Párty a rovnako aj návštevníci sa musia na začiatku rozbehnúť a na konci ich treba zas zabaviť tak aby ostali čo najdlhšie. Rovnako sluchové vnímanie návštevníkov a aj naše je na začiatku citlivejšie a postupne počas noci degraduje.

Štýlovo sa pohybujete niekde od electro house až po dirty electro a ste zvyknutí hrávať niekoľko hodín dlhé sety, nebudete obmedzení v tomto smere časom?
Áno máme v obľube všetko v čom sa nachádzajú prvky electra takže máme pestrú zbierku skladieb. Čas ktorý budeme mať k dispozícii naplno využijeme, síce skôr jemnejšími skladbami ale ako nejaké obmedzenie to nevnímame, pravda na nejaké vytváranie hudobných obrazov ako počas troj-štvorhodinových setov nebude priestor, ale s tým si poradíme. Na úkor menšieho priestoru pre prácu s dynamikou pridáme viac emócií

Už v piatok teda budete mať za úlohu naštartovať párty welcome to gregi.net v bratislavskom klube LOFT! s Lady Jane, tešíte sa na ňu?
Myslím, že sme ju naposledy naživo videli hrať niekde okolo roku 2002-3, tuším v Prahe alebo v Benešove, či v Brne ? Už si ani nepamätám, takže sa samozrejme tešíme a budeme jej pozorne sledovať prsty pri hraní Len dúfame, že sa neobjaví päť minút pred vystúpením a päť minút po ňom tam už nebude. My budeme v Lofte od začiatku až do konca našich síl

Chceli by ste niečo odkázať všetkým, ktorí plánujú na párty Welcome to Gregi.net prísť?
Tím čo prídu nebudeme dopredu odkazovať nič, veď budú tam. Ale tím, čo neprídu odkazujeme, že prídu o naozaj dobrú akciu

[ Snom - Radosť - Januar 2011 - Dark side ]
[ PierStoe - Radosť - Januar 2011 - part 1 ]

Predpredaj na túto akciu prebieha v sieti Ticketportal. K dispozícii je obmedzení počet lístkov po 6 eur, následne po 7 eur a ostatné lístky v predpredaji budú za 8 eur. V týchto cenách sú zahrnuté všetky poplatky. Lístky na mieste budú stáť 10 eur.

============================

Welcome to Gregi.net party
28. január 2011
klub LOFT!, Bratislava

LayDee Jane (www.laydeejane.eu)
Carlo (cafe del fun)
BranoDJ (clubber.sk)
Michael Des (gregi.net)
MAJODJ (majodj.com)
Snom&PierStoe (gregi.net)


Predpredaj v sieti Ticketportal.sk
Fabook udalosť

============================


zdroj: gregi.net - press info

[ mm | 26.01.2011 | čítané 2446 x ]