online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

GramoRokkaz predstavujú Modré hory (live)

v Nu Spirit Clube...

Bratislavská hiphopová crew GramoRokkaz sa okrem pravidelného hrania v Nu Spirit Bare na Medenej stretáva aj v Clube, aby predstavila to najlepšie zo scény. Tento krát si na party pozvali dvojicu Lyrik & Bene, ktorí sa so svojou formáciou Modré hory predstavia už 10. augusta v Clube po prvýkrát.

Modré Hory už na začiatku tohto roka priniesli informáciu o nahrávaní nových vecí. Ako prvý vyšiel von singel „Country 2008“. O produkciu sa postarali dvorní producenti Peko a Roland Kánik. Singel sa čoskoro dočká aj svojho vizuálu a nájdete ho aj na ich pripravovanom počine - albume Bigbeat. Na koncert pozýva rezidentná Gramo Rokkaz crew.

Ich komické tváre sú akoby z iných častí vesmíru, rovnako rozdielny je aj ich temperament, hlas a prejav, pochádzajú z iných miest a sfér. Napriek tomu už vlani v lete po prvom spoločnom treku vedeli, že zakrátko fanúšikom prinesú zhluk výpovedí z tej temnejšej, ťažšie uchopiteľnej, ale zas ľahko sebaľútostivej a trochu nekonformnej stránky reality. Toto obdobie je už zrejme za nimi a čakajú na nich nové dobrodružstvá v tomto zvláštnom vesmíre, ale kondenzát svojich vnútorných aj vonkajších sračiek a šlendriánskych, až cynických reflexií, ktoré sú zabalené v akoby umeleckom prevedení, tu zanechali. Reč je o projekte Modré hory Lyrika a Beneho.

Lyrik a Bene nie sú v projekte sami. K Modrým horám sa pridal v prvom rade bláznivý človek Marián Jaslovský, ktorý sa postaral o živé nástroje a mix, v ďalšom prvom rade sú to blázniví producenti: Peko, Karaoke Tundra, Moe, Foolk, Beyuz a Billy Hollywood.

FB Event * www.facebook.com/modrehory

 


Modré hory (live)

NuSpirit Club, www.nuspirit.sk
Šafárikovo nám. 7, Bratislava
10.8.2013, 20:00

Support DJs Metys, Miko & BJ Piggo.

========================

zdroj: Nu Spirit - press info

[ mm | 01.08.2013 | čítané 5302 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka