online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

Pohoda Warm Up Tour

Red Bull Tour Bus dáme do pohybu počas Bažant Pohoda Warm Up Tour 7.7. KOŠICE, 8.7. ŽILINA a 9.7.TRENČÍN

Dobrá správa pre pohodových nedočkavcov – warm up festivalu začne vďaka turné Red Bull Tour Bus už v utorok. Legendárna Karosa z roku 1977 príde počas "festivalového týždňa" so svojim pojazdným stageom do Košíc, Žiliny a Trenčína. Vystúpi na ňom jedna z najobľúbenejších domácich festivalových kapiel Para a math-rocková smršť z Japonska - Tricot.

Pojazdný hudobný stage tróni na kompletne zrenovovanom autobuse. Jeho interiér poskytuje priestor pre špeciálny backstage určený hudobníkom so šatňou a malou útulnou chill out zónou. To najdôležitejšie sa však udeje na jeho streche.

Hudobnú nálož na Bažant Pohoda Warm Up Tour odpáli japonské dievčenské trio Tricot. Tomuto math-rockovému tornádu sa podarilo strhnúť ľudí už na minuloročnej Bažant Pohode. Spolu s bubeníkom dievčatá vydali debutový album s názvom T H E a odohrali koncerty na podujatiach ako Rock in Japan, Fuji Rock Festival alebo Rising Sun Rock Festival. V apríli ich magazín Rolling Stone zaradil medzi 10 kapiel, o ktorých by ste mali vedieť - my len dodáme - počuť a vidieť.

Nemenej významný bude slovenský zástupca na Red Bull Tour Buse. Z pódia Karosy z roku ´77 zahrá skvelá koncertná skupina - Para. Výsledkom ich živého a živelného hrania je, že piesne ako "Ticho", "Otec", "Prví poslední", "Prezident" či "Keď ťa stretnem" zľudoveli. V tomto roku oslavujú 20 rokov od svojho založenia. Ich narodeninovú párty privezieme na východ, stred i západ Slovenska.

Bažant Pohoda Warm Up Tour sa začne 7.7. v Košiciach, 8.7. sa presunieme do Žiliny a 9.7. do Trenčína, kde bude Red Bull Tour Bus súčasťou samotného multižánrového festivalu Pohoda a vystúpeniami doplní hlavný stage. Už len dodáme, že v Košiciach a v Žiline si môžete Bažant Pohoda Wam Up Tour vychutnať zadarmo.

Viac info:
www.redbull.sk/tourbus
www.pohodafestival.sk
www.facebook.com/pohoda.festival

zdroj: Festival Pohoda - press info

[ mm | 18.05.2015 | čítané 3153 x ]