online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

BAŽANT POHODA DEŇ_FM:

EAST INDIA YOUTH, BEZ LADU A SKLADU, MIDI LIDI, PARA, VEC & ŠKRUPO, FUTBAL A ĎALŠIE NOVINKY 20. MÁJA 2015 – SLOVENSKÝ ROZHLAS, BRATISLAVA

East India Youth, Midi Lidi, Bez ladu a skladu, Para, či Vec & Škrupo vystúpia v stredu 20. mája 2015 na Bažant Pohoda Dni_FM. Program tradičnej akcie festivalu Bažant Pohoda a Rádia_FM okrem koncertov obohatia futbalový a stolnofutbalový turnaj, Pohoda shop a tlačová konferencia o 19. ročníku festivalu Bažant Pohoda. Zásadnou zmenou oproti minulým rokom je miesto konania – v prípade pekného počasia sa tentokrát presunieme na rozsiahlu terasu Slovenského rozhlasu. Kapacita akcie je obmedzená jedine veľkosťou terasy a vstupné je zadarmo.

V obrátenej pyramíde budeme už od 8:00. V Ráne na eFeMku s Dominikou a Martinom zahrá svoj drum & bassový set B-Complex a slovenská alternatívna legenda, ktorá v tomto roku oslávi tridsiatku od svojho založenia - Bez ladu a skladu. Predpoludním sa na verejnej tlačovej konferencii porozprávame o programe tohtoročnej Bažant Pohody. Tlačovku povedie moderátor rána na eFeMku Martin EGO Staňo. Komu by nestačili jeho fundované otázky, môže sa prísť na čokoľvek o festivale opýtať sám do budovy Slovenského Rozhlasu.
V relácii Popo_FM s Luciou a Mizzim vyhlásime víťazov súťaže Public Art Festival Contest, ktorých kreatívne návrhy dotvoria areál nášho festivalu. Vo vysielaní si odkrúti bratislavskú premiéru bizarné hudobné zoskupenie z Košíc – kapela Kurkus, live set odohrá Jimmy Pé a zahrajú aj Vec so Škrupom.
Od šiestej večer začne večerný koncert, na ktorom zahrajú svoje koncerty jedny z najobľúbenejších kapiel z pravého i ľavého brehu rieky Morava: Para a Midi Lidi. Vrcholom večera bude koncert mladého Angličana Williama Doyla známeho pod umeleckým menom East India Youth. Jeho hudba na pomedzí elektroniky, ambientu a krautrocku si okamžite získala poslucháčov i kritikov. Dôkazom je nominácia jeho debutu na Mercury Prize. V apríli mu vyšiel druhý album Culture of Volume.
Na terase Slovenského rozhlasu postavíme v spolupráci s AS Trenčín futbalové ihrisko. V miniturnaji vyzveme na súboj výber Rádia_FM, muzikantov z účinkujúcich kapiel i zástupcov z radov našich fanúšikov. V podobnom zložení si zmeriame sily aj v našej obľúbenej spoločenskej hre - stolnom futbale.
Na terase Slovenského rozhlasu budú po celý deň pripravené stánky s občerstvením, ale aj predaj festivalového merchandisingu. Bažant Pohoda Deň_FM sa začne o ôsmej ráno a potrvá až do desiatej večer. V prípade nepriaznivého počasia sa program uskutoční v štúdiu č. 5 Slovenského rozhlasu.

Viac info:
www.pohodafestival.sk
facebook.com/pohoda.festival
www.fm.rtvs.sk/
facebook.com/radiofmzdroj: Pohoda Festival - press info

[ mm | 19.05.2015 | čítané 3041 x ]