online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

EDMania 2015: Veľkolepá prehliadka hudobného talentu v Trenčíne

V piatok 18. decembra budú všetky cesty partychtivých ľudí mieriť do Trenčína, kde sa bude konať prvý ročník eventu EDMania, ktorý láka kvalitným hudobným obsadením.

Elektronická tanečná hudba (EDM), podobne ako energia, ktorá nás obklopuje, má rôzne podoby. House a trance sú jednými z nich. Preto organizátor PartyMenu.eu v spolupráci s vydavateľstvom Armada Music vybrali mix toho najlepšieho, čo zahraničná a miestna scéna ponúka. Pripravili tak pre návštevníkov lineup hodný nezabudnuteľnej noci!

Armada stageu bude veliť charizmatický Nór – Orjan Nilsen, ktorý bude hostiť ďalších kolegov: David Gravell, Manuel Le Saux, Mark Sixma. EDMania stage privíta hostí zo zahraničia – Blasterjaxx, Gregori Klosman, Chris Davis, Joey Dale, Jordy Dazz. O reprezentáciu Slovenska sa na evente postará aj kvalitný česko-slovenský support na oboch stageoch: Bello, Drahosh, Driftmoon, Ekg, Kristy Jay, Mairee, Manene, Pico, Reorder, Richard Reynolds, Subgate a Unbeat.

Dve desiatky DJov nedajú nikomu vydýchnuť počas celej noci a budú servírovať tony energie pretavenej do hudobných melódií súčasne na dvoch stageoch. Vyvolajú v tancujúcich mániu, ktorú predvedú na tanečnom parkete. Ukáž, čo v tebe je! Nechaj, aby sa z teba stal... EDManiak!

Projekt EDMania vám exkluzívne prináša portál PartyMenu.eu, kde zároveň od 1. októbra 2015 začína online predpredaj vstupeniek.

Vstupenky:
1.10. – 15.10.2015: 19,99€
16.10. – 15.11.2015: 24,99€
16.11. – 18.12.2015: 29,99€

Pre náročnejších návštevníkov sú k dispozícii VIP vstupenky v cene 49,99€. Všetky druhy vstupeniek je možné zakúpiť na www.partymenu.eu alebo www.edmania.sk


LINEUP:
ARMADA STAGE:
DAVID GRAVELL /NL/, DRIFTMOON /SK/, KRISTY JAY /SK/, MANUEL LE SAUX /ITA/, MARK SIXMA /NL/, ORJAN NILSEN /NOR/, PICO /SK/, REORDER /SK/, SUBGATE /CZ/, UNBEAT /SK/

EDMANIA STAGE:
BELLO /SK/, BLASTERJAXX /NL/, DRAHOSH /SK/, EKG /SK/, GREGORI KLOSMAN /FR/, CHRIS DAVIS /HU/, JOEY DALE /NL/, JORDY DAZZ /NL/, MAIREE /SK/, MANENE /CZ/, RICHARD REYNOLDS /SK/
 


zdroj: Partymenu.eu - press info

[ mm | 19.11.2015 | čítané 2660 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka