online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

Až 3 dni drum&bassu na Duchonke - TRIDENT FESTIVAL 2016

Posledný júnový víkend sa už po šiesty krát otvoria brány jednej z najväčších tanečných udalostí u nás. Prírodný areál pri jazere Duchonka sa 23.-25. 6. opäť premení na drum&bass festival TRIDENT, ktorý tentoraz bude začínať už vo štvrtok a tak sa o celý jeden deň predĺži...

V krásnom prostredí autocampingu Duchonka sa tak môžu návštevníci tešiť na 3 dni plné hudby v podaní vyše 100 djov z 11 krajín sveta. Medzi headlinerov tento rok jednoznačne patrí legenda tohto žánru ED RUSH, brazílsky gramofónový čarodejník DJ MARKY či new school v podaní THE PROTOTYPES. Ďalej tu vystúpi novozélandké duo STATE OF MIND, britský soulful projekt TECHNIMATIC alebo aj rastúca jump up hviezda HEDEX. Čoraz populárnejší neurofunk prinesie značková noc maďarského vydavateľstva Eatbrain, počas ktorej sa predstavia jeho majitelia JADE & MINDSCAPE a tiež reprezentanti rusky hovoriacich krajín AGRESSOR BUNX a GYDRA. Vynávačov absolútne najtvrdšej formy d&b poteší holanďan LIMEWAX alebo juhoafrický COUNTERSTRIKE. Zo slovenských a českých djov, ktorý tento line-up doplňujú za mienku určite stojí FORBIDDEN SOCIETY, RIDO, L PLUS, PHILIP TBC, INKWALL, PIXIE, SOUNDPHREAKERS, MINOR RAIN, KUTLO a samozrejme desiatky ďalších domácich top dj mien.Trident Festival 2016 prináša najpestrejšiu d&b dramaturgiu vo svojej histórii, takže sa na Duchonke tentoraz predstaví každý jeho subžáner. Program bude opäť rozdelený na dve open air a jedno kryté indoor pódium. Počas tohto predĺženého víkendu tak návštevníci zažijú až 50 hodín tej najkvalitnejšej tanečnej hudby a samozrejme aj viaceré nehudobné doprovodné akcie, ako živé maľovanie graffiti, turnaje v stolnom futbale, či súťaže v tanci dnb step...

„Festival rastie, nie len do počtu návštevníkov a umelcov, ale aj dĺžkou svojho konania. Je skutočne skvelé, že sa nám na tomto ročníku podarilo prekročiť magickú hranicu 100 účinkujúcich, ktorí na Duchonku zaiste prinesú neopakovateľnú atmosféru a pestrosť. Máme azda tú najvernejšiu fanúšikovskú základňu na tanečnej scéne a preto veríme, že si návštevníci opäť dostatočne užijú tento najväčší sviatok drum&bassu u nás“ dopĺňa pr manažér Jozef Šiarik.

Vstupenky na na Trident Festival 2016 sú v predpredaji v steti Ticketportal. Normal vstupenku aktuálne zakúpite za 24,90€ a VIP ticket, obsahujúci viacero výhod, ako napr. kompletné VIP kempovné, či špeciálnu VIP zónu s možnosťou stretnutia headlinerov, je k dispozícii za cenu 34,90€.
Viac info o festivale nájdete na oficiálnom webe: www.trident.sk


TRIDENT FESTIVAL 2016
23.-24.-25. júna 2016 // Duchonka, Prašice
vstupenky: www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22029
Facebook udalosť: www.fb.com/events/820467334748519/

zdroj: Trident.sk - press info

[ mm | 21.06.2016 | čítané 1622 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka