online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

POHODA 2016: ĎAKUJEME VÁM ZA NEZABUDNUTEĽNÚ OSLAVU

20. ročník bol nádhernou oslavou. Splnil sa nám sen všetkých promotérov a festival sme vypredali ešte pred začiatkom.

Mimoriadne priateľské bolo počasie, v dočasnom tridsaťtisícovom festivalovom meste sme nezaznamenali žiaden incident či vážnejšie zranenie. Prišli sme s mnohými novinkami, ktoré sa po skvelej premiére stanú stabilnou súčasťou nášho festivalu: Kušnierik café, tribúny, Visual stage, Garáž, akustické videá našich umelcov, NGO pasáž, prímestská doprava, nová stany a chatky... celý rok sme pracovali na tom, aby všetky elementy zapadli do našej pohodovej skladačky, no to, že uplynulé dni boli ako z ríše snov, by nebolo možné bez úžasných výkonov umelcov a hlavne bez našich návštevníkov, ktorí na letisku vytvorili fantastickú atmosféru.

Stále sme opatrní hovoriť to nahlas, no zatiaľ platí, že tento rok sa nám vydarilo azda všetko. Vypredali sme pred festivalom, počasie bolo nádherné, 309 vystúpení, z toho 166 koncertov umelcov z 34 krajín na 19 scénach sa začalo načas, prekonali sme rekord v spotrebe nápojov, bezproblémové boli aj prípravy, nemali sme žiadne incidenty a predali sme už 3500 lístkov na ďalší ročník...

Teraz nám chodia nádherné reakcie od umelcov, partnerov, kamarátov. The Prodigy nám zablahoželali ešte cestou na stage, Sigur Rós vraveli o najlepšom zvuku aký mali na aktuálnom turné, James Blake chválil aj tlačovku, na ktorej sa cítil „ako by sa bavil s kamošmi pri pive“. O svojom najlepšom vystúpení písali aj Public Service Broadcasting, Lola Marsh ešte viac milujú Pohodu a Slovensko (a rovnako aj my ich), veľa kapiel nám okrem pódia zahrali aj akusticky na našej terase (videá postupne zverejňujeme). Pochvaly okrem programu smerujú aj k upravenej podobe areálu, jedlu, pivu, atmosfére, scenérie a my ani nestíhame odpovedať.

„Máme za sebou oslavu narodenín s najlepšími hosťami na planéte. Sme šťastní, sme nabití pozitívnou energiou, dostali sme tú najlepšiu spätnú väzbu akú si organizátori festivalu môžu priať – vypredaný festival s úžasnou atmosférou. Ešte stále sme na letisku, nechce sa nám odísť, chýbajú nám návštevníci, ktorí tu tri dni s nami boli. Je skvelé vidieť na vyčerpaných ľuďoch z tímu radosť a počuť ich rozprávať o tom, ako sa tešia na budúci ročník,“ povedal o Pohode 2016 Michal Kaščák.

Vidíme sa 6. až 8. júla na Pohode 2017 - www.pohodafestival.sk

zdroj: Anton Repka - PR and Media Director, Pohoda Festival

[ mm | 12.07.2016 | čítané 1720 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka