online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

10. výročie Balaton Soundu: Obrovský úspech v rekordnom počte návštevníkov

10. výročie Balaton Soundu, ktoré sa konalo na jazere Balaton v Maďarsku, uzavrelo svoje brány s rekordným počtom návštevníkov, ktorých prišlo počas uplynulého ročníka 157 tísíc, čo zlomilo všetky doterajšie rekordy v návštevnosti. Sobota bola úplne vypredaná a ostatné dni tejto 5 dňovej párty boli takmer plné.

V roku 2016 Balaton Sound navštívilo o 12 000 návštevníkov viac ako v minulom roku, čo dokazuje, že kombinácia svetových hviezd, slnka a priamo prístupnej pláže je pre návštevníkov neuveriteľne príťažlivou kombináciou. Rekordom bola aj rôznorodosť návštevníkov, ktorí pochádzali zo 63 krajín, čo je taktiež novým rekordom a jasne ukazuje medzinárodný potenciál tohto eventu.

10. Balaton Sound bol korunovaný každodennou narodeninovou párty. Návštevníci si mohli na hlavnom pódiu chytiť tričká vystrelované z tričkového kanónu a odfotených bolo viac ako 10 000 narodeninových selfies. Kto chcel si mohol počas poslednej noci zapáliť svoju vlastnú narodeninovú sviečku. Obrovskému úspechu a skvelej atmosfére sa tešili aj párties na lodi, ktorá sa každé popoludnie plavila po jazere Balaton, za účasti výborných DJs.
Vo svete je množstvo festivalov, ktoré sú organizované pri vode, avšak je len zopár, ktoré sa konajú priamo na vode. Balaton Sound disponuje viac ako 2000 metrami štvorcovým plochy, ktorá je vybudovaná priamo na vode. Táto priťahuje návštevníkov a dáva im možnosť priamo precítiť atmosféru jazera tak blízko, ako sa len dá. Mólo Jana, ktoré bolo pokryté pieskom malo úžasnú plážovú atmosféru, rovnako ako pláž Akvárium. Avšak na oko najpríťažlivejšiou bola obrovská pyramída Heineken Beach.

Svoj debut na Balaton Sounde absolvovalo aj ruské koleso. 35 metrov vysoké oko Balatonu otvorilo úplne novú perspektívu na nádherné okolie jazera.
Budúco ročný Balaton Sound sa uskutoční v rovnakých priestoroch, v krásnom meste Zamárdy medzi 28 Júnom a 2 Júlom, 2017.

zdroj: Balaton sound - press info

[ mm | 22.07.2016 | čítané 1739 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka