online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

LEFTO @ NuSpirit Club tonight

Lefto patrí k hudobným tastemakerom a jeho DJské sety sú spojením toho najlepšieho čo clubový svet ponúka. Tento piatok ho môžeš zažiť vďaka Nu Spirit_FM Radio Show Night jedine v tvojom obľúbenom clube!

Koniec januára je za dverami a s ním aj neskutočná Nu Spirit_FM Radio Show Night s kráľom eklektického clubového zvuku, LEFTOm! Patrí k najvplyvnejším tvorcom clubového zvuku Európy a jeho tvorbu zastrešujú vydavateľstvá ako Brownswood, Blue Note, !K7 Records, Stones Throw a Jazzy Sport. Je to ranné vtáča, ktoré neustále napreduje niekoľko krokov pred ostatnými. Nečaká na to, že mu nové nápady padnú do lona a aktívne vyhľadáva novinky v nekonečnom oceáne hudby, aj preto jeho playlisty pre Belgické rádio Studio Brussel dostávajú množstvo pochvál od mien ako Gilles Peterson.
Akokoľvek sa môže zdať, že Leftov zvuk je zložený len z hudby budúcnosti, nie je to tak. Jeho pevné korene stoja na jazze a hip hope, ku ktorým sa dostal vďaka práci v legendárnom Bruselskom obchode s vinylmi – Music Mania. Jeho láska k jazzu zrodila remix albumu pre Blue note, ktorý prijala aj prísna komunita tohto hudobného žánru. Nezastavujúc progres nikdy nezabúda na minulosť. Jeho eklektické DJ sety s ľahkosťou miešajú hip hop, funk, breaks, future bass, juhoamerické a africké rytmy s chytľavými riddims. Vďaka tomu, že nie je DJom a producentom zároveň majú jeho sety premyslenú každú sekundu.
O DJský support sa postarajú domáci hudobní majstri Selecta Cifiman, Vulgara, Jimmy Pé a Toochkny Deejay.

Facebook event: facebook.com/events/1688935578048235/

zdroj: NuSpirit - press info

[ mm | 27.01.2017 | čítané 1529 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka