online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

Festival Beats For Love zverejňuje prvých house & techno headlinerov!

„House & Techno stage taktiež pozná svojich prvých headlinerov. Anglicko má vo svete tanečnej hudby obrovské zastúpenie, a to sa prejavuje aj na týchto stageoch.

House predstaví mladú, krásnu a hlavne veľmi talentovanú RACHEL K COLLIER, ktorá nie len hrá, ale do svojich setov aj spieva. Spolupracovala na tracku Boom Boom (Heartbeat) alebo albu Damage Control od Mat Zo, ktoré bolo nominované na Recording Academy / GRAMMYs.

Ďalším vystupujúcim na “house stage” je známy taliansky producent RIVA STARR. DJ, o ktorom uznávaný časopis Mixmag napísal, že je “horúcím tovarom v súčasnej house music”. Track Eat, Sleep, Rave, Repeat, na ktorom spolupracoval s Fatboy Slim to len potvrzuje.

youtube.com/watch?v=hLdmoX8UsRA

Techno fanúšikov príde tento rok roztancovať MARK REEVE, ktorý je na scéne už od 90. rokov a v roku 2016 bol jeho track ‘Run Back’ najpredávanejší techno track vôbec”. Tento anglický DJ a proucent, člen labelu Drumcode spolupracoval s tamými legendami ako Adam Beyer, Pig&Dan, Sven Väth, Carl Cox. Svoje tracky vydáva na labeloch Cocoon Recordings, Intec Digital, Soma Recordsči BEK Audio

youtube.com/watch?v=fYvKekvn6Lw

Ďalším techno headlinerom je nemecký DJ a producent MATT MUS, ktorý sa stal úspešný ihneď po vydaniu svoich trackov na labeloch Naked Lunch Records, MONOTON:audio nebo Sabotage Recordings. Získal podporu od takých hviezd ako Chris Liebing, Klaudia Gawlas music nebo deadmau5.

youtube.com/watch?v=OIF4hqn70q4

Zatiaľ posledným zverejňeným techno headlinerom je BALTHAZAR, skvelý producent a dvojnásobný najlepší techno DJ z Bulharska. Majiťeľ labelu Renesanz, ale jeho tracky mu vychádzajú aj na 1605 - MUSIC THERAPY, Phobiq alebo Neurotrax. Na scéne pôsobí viac ako 20 rokov začíná spolupracovať aj s JackRockom 3:)

youtube.com/watch?v=xNFe42Pg7lc

Najlacnejšie vstupenky na najväčší festival v srdci Európy si môžete kúpiť TU: www.b4l.cz/cs/vstupenky
FB udalosť: facebook.com/events/871120126355966/


zdroj: www.b4l.cz - press info

[ mm | 07.03.2017 | čítané 1563 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka