online shop


follow us on:
FACEBOOK
TWITTER  
MIXCLOUD

housemusic.sk djs
DODO.MAN
WYCHITAWACS
DRINKTEAM
SOUTHBOY
CIMY
DEMPSEY
PAPPI
BOLLO
book housemusic.sk djsHOUSE MUSIC
from slovakia

SETA LABEL
SOLUBLE rec.
LEPORELO
ONEWAY
SAJGON rec. 

 
respect !   
buddhizmus.sk  
freetibet.org  
priatelia zeme  
peta  
greenpeace  
  slovakia promotion  
  the simpsons  
  vaselogo.sk  

friends :)  
cesnak.org  
gopopular  
ludia proti rasizmu  
natasza & oscarsix  
nomad  
trava  
             
  music :)  

  4elements   
breaks.sk  
codered.sk  
dnb.sk  
drom.sk  
gregi.net  
notape  
spiral.sk  
 techhouse.sk  

  clubs :)  
nu spirit  
radost  
subclub  
za rampami  
 

 

DASHA RUSH @ PalicaVonZVreca

Ďalšie vydanie klubovej Techno akcie, kde to proste šlape, sa udeje už v piatok 4. mája @ Subclub. Ako hosť superstar Dasha Rush, ktorá so svojimi setmi už párkrát obehla zemegulu.

DASHA RUSH je známa hlavne ako techno DJka a producentka, no zaoberá sa aj inou hudbou a rôznymi formami umenia. Narodila sa v Moskve, momentálne už dlhšiu dobu žije v Berlíne. DJing a elektronická hudba ju očarili už keď mala asi 13, v pätnástich sa po perestrojke dostala na svoju prvú Rave Party, zanechalo to na nej silné stopy, o.i. tam bolo dovolené tancovať, čo bolo dovtedy v Rusku na koncertoch a akciách pre mladých zakázané. Onedlho sa vďaka modelingu presťahovala do Paríža a zarobené peniaze investovala do gramcov, mašiniek a nástrojov, aby sa intenzívnejšie mohla venovať DJingu a produkovaniu vlastnej hudby. V roku 2005 si založila label Fullpanda, rok nato si tam sama vydala prvý album. Časom modeling opustila a venovala sa už len vydávaniu platní a DJským vystúpeniam, dopracovala to až k súčasnému statusu, kedy hráva 8-10 krát v mesiaci, či už Live alebo ako DJ, kluby-festivaly-umelecké eventy, je toho hodně. Napríklad, jej audiovizuálny projekt Antarctic Takt mal premiéru na festivale Berlin Atonal (2014), iba nedávno jej vyšiel ambient-drone-techno album na štýlovej značke Raster-Noton. LADA, to je názov jej iného Live projektu, kde spolupracuje s nemcom Frankom Hemmerlingom, atď.

V piatok 4. mája Dashu privítame na @PVC v Subclube, celá noc bude zvukovo dosť ´intense´, pretože okrem nej svoje sety odohrajú aj Toky & Boss, Loktibrada a Leia Drex.

event info: facebook.com/events/2015389442047173/

zdroj: Anti - press info

[ mm | 04.05.2018 | čítané 532 x ]Diskusia

V texte nepoužívajte HTML značky. Ak nejakú použijete, bude automaticky odstránená. Ak chcete zadat URL alebo email, napíšte ich ako jednoduchý text. Budú automaticky klikacie.

Meno  
E-mail  
  
bezpecnostny kod   - zadajte znaky z obrázka